جهان بر بد‌ اندیش تنگ آوریم!

      
اصغر شرفی در گفت‌وگو با بهمن‌ درباره دیدار دوستانه تیم ملی با الجزایر
ما باید جلوی تیم های بزرگ بازی کنیم اما به نظر من اسکوچیچ می ترسد جلوی تیم های بزرگ افتضاح به بار بیاوریم تا منجر به برکناری وی شود، یعنی اتفاقی که برای ایویچ افتاد برای این این سرمربی هم بیفتد.
کد خبر: ۱۲۴۷۱
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۵
نویسنده : اصغر شرفی

رسانه بهمن، گروه ورزشی: تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل الجزایر در حالی شکست خورد که از لحاظ فنی نیز نشان داد حرف های زیادی برای گفتن ندارد و با این وضعیت خطر بزرگی برای رقابت های جام جهانی پیش رویمان خواهد بود.

بر همین اساس اصغر شرفی بازیکن اسبق تیم ملی در یادداشتی برای بهمن نوشت:

از نتیجه بازی با الجزایر واقعا متاثر و متاسف شدم. البته الجزایری ها تیم خوبی بودند و این بازی تمرین خوبی برای ما بود اما نتیجه بازی نشان داد که کارمان ایراد دارد ضمن اینکه این ماه اصلا فرصت خوبی برای برگزاری اردو در کشور قطر نیست. در این ماه شهروندان کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله قطری ها و اماراتی ها خودشان هم در این کشورها نمی مانند و راهی سفر می شوند. الان هم تیم ملی قطر خودش راهی اروپا شده اما بچه های ما بیچاره ها در این گرمای وحشتناک راهی اردوی دو هفته ای در قطر می شوند. باز هم جای شکرش باقی ماند که برای توقف های پیاپی هماهنگی شده بود تا بچه ها آب بخورند در غیر این صورت معلوم نبود چه بلایی سرشان می آمد.

اصغر شرفی: حشمت‌جان، چيزی كه برای تو آرزوست برای من خاطره است!

شانس آوردیم اتفاق بدی برای ملی پوشان مان رخ نداد

در مجموع این بازی فرصت مناسبی بود تا جلوی یک تیم مقتدر خودمان را محک بزنیم. بالاخره بازیکنان ما هم تن شان به تن یک حریف برخورد کرده و در جریان مسابقه قرار گرفتند. از سوی دیگر الجزایر هم تیم خوبی بود چون تیمی آفریقایی، فرانسوی محسوب می شود. این تیم ذات خشنی دارد و شانس آوردیم که در بازی دیشب مصدوم ندادیم هرچند شاید حریف را کنترل کرده بودند در غیر این صورت اگر آنها را رها می کردند، مطئمن باشید بازیکنان ما را لت و پار می کردند. به شخصه بدترین خاطره فوتبالی من بازی همین با الجزایری ها در رقابت های ارتش های جهان است که چند بازیکن ایران در جریان این دیدار به بدترین شکل مصدوم شدند و خود من هم نزدیک بود در برخورد با گلر الجزایر فکم بشکند و به خاطر همین دیشب شانس آوردیم اتفاق بدی برای بچه های تیم ملی نیفتاد.

فیلم| خلاصه بازی ایران و الجزایر امشب یکشنبه 22 خرداد 1401 | دیلی فوتبال

اصلا هماهنگ نیستیم

بچه های ما اصلا هماهنگ نیستند. این در حالی است که دفاع ما هم خیلی ایراد دارد و مثل همیشه سوتی های عجیب و غریبی را از آنها شاهد هستیم. البته در جریان این دیدار دو مدافع اصلی تیم ملی نبودند و شاید اگر شجاع و کنعانی بودند این نتیجه هم حاصل نمیشد، با این حال نحوه دفاع تیمی برای تیم ملی در بازی دیشب مثل سایر بازی های این تیم در این چند وقت اخیر مشکل داشت.

سورپرایز اسکوچیچ در قطر/مربی جدید تیم ملی فوتبال را بیشتر بشناسید |  خبرگزاری فارس

از بی عرضگی اسکوچیچ است که خیابانی تفسیرش می کند

برخی اتفاقات برای من عجیب است، مثلا چرا جواد خیابانی به جای گزارش دیشب مدام تفسیر می کرد؟ او جرات داشت زمان کی روش هم تفسیر کند؟ اصلا مسائل فنی به او چه ربطی دارد؟ اینها به این دلیل است که الان یک مربی بی سر و صدا روی نیمکت می نشیند. یک مربی که عرضه و لیاقت ندارد و خودش اجازه می دهد این طور درباره اش حرف بزنند. اگر زمان کی روش بود خیابانی جرات می کرد مدام ایراد فنی بگیرد؟ ضمن اینکه خیابانی فقط گزارشگر است و اصلا مفسر نیست چون علم و دانش فنی فوتبال را ندارد.

شادی از ته دل اسکوچیچ نیمه تمام ماند!(عکس) - ورزش سه

جام جهانی همیشه برایمان خطرناک است

جام جهانی همیشه خطرناک است. ما که نمی توانیم قهرمان شویم بلکه خیلی هنر کنیم از گروهمان صعود کنیم در غیر این صورت بازی مقابل انگلیس با این وضعیت چیزی جز آبروریزی به همراه ندارد. این مدافعان اصلا در حد و اندازه های تیم ملی نیستند. ما باید جلوی تیم های بزرگ بازی کنیم اما به نظر من اسکوچیچ می ترسد جلوی تیم های بزرگ افتضاح به بار بیاوریم تا منجر به برکناری وی شود، یعنی اتفاقی که برای ایویچ افتاد برای این این سرمربی هم بیفتد. از سوی دیگر متاسفانه این روزها همه کارشناس شده اند و روی سر سرمربی تیم ملی ریخته اند. جالب این که کسی هم به این چیزها توجهی ندارد.

|انتهای پیام|

نظرات بینندگان
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب‌سایت منتشر خواهد شد
* متن پیام:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
پیشنهاد سردبیر